Bourns MOV-20D821KTR
1355V 1W 265J 600pF@1kHz 670V 510V 738V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
Electro Sonic
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
B722 Series 825 V 620 Vrms 1650 V Clamp 6500 A 280 pF StandarD Leaded Varistor
Epcos St&ard Series Metal OxideVaristor 280pF 100A,Clamping 1650V,Varistor 1000V
Epcos S14 Series Disc Varistor 240pF 6000A; Varistor 1000V
VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 20MM / 1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
PanasonicERZ-E11A102
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1000V,BULK,ST
PanasonicERZ-V14D102
TVS Varistor, 625 V, 825 V, ERZV, 1.65 kV, Disc 14mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
描述
20Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-20D821KTR
Var MOV 510VAC/670VDC 6500A 820V Thru-Hole Radial T/R
Varistor, 265J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, MOV-20DxxxK, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 23 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
1.355kV 670V 510V 820V Plugin Varistors ROHS
VARISTOR, METAL OXIDE, 820V, 20MM, 10%