EPCOS B72210S0681K101
VARISTOR 1.1KV 2.5KA DISC 10MM / 1.1 kV 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72210S0681K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, StandarD B722, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV575LA10P
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1500 V Clamp 2500 A 90 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV510LA10P
LA Series 675 VDC 510 V RMS 1350 V Clamp 2500 A 100 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV510LT10P
Radial Varistor 10Mm Rohs/Lead Free/ T&r |Littelfuse V510LT10P
820V 2.5KA 1 738V 902V 670V 510V 55J 140pF@1kHz DIP 12mm*6.7mm*15mm
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM / 910 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
描述
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.815kV 25A 12mm 10%
990V~1210V 2.5kA Radial Leaded Varistors ROHS
1.1KV 2.5KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 72J 100pF@1kHz 15mm
Var MOV 680VAC/895VDC 2500A 1100V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=680Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=2500A
895V 680V 1.1kV Plugin Varistors ROHS
Varistor, 72J, Through Hole Mount
VARISTOR 1.1KV 2.5KA DISC 10MM
Varistor, 1.815Kv, 10Mm Disc; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating Vdc:895V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 10Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:2.5Ka Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72210S0681K101