TDK B72210S681K101
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, StandarD B722, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页14 年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV575LA10P
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1500 V Clamp 2500 A 90 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV510LA10P
LA Series 675 VDC 510 V RMS 1350 V Clamp 2500 A 100 pF Radial Lead Varistor
1355V 0.4W 132pF@1kHz 85J 670V 510V 738V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS