EPCOS B32911B3223M000
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页5 年前
EPCOS
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32911B3223M000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,939
Authorized Distributors
3
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
760 V
760 V
Tolerance
20 %
20 %
Termination
Height - Seated (Max)
10.9982 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-05-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7130
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I22200000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I222000M1M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film Suppression X1 0.022uF 330VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 110C Bulk
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 22nF 330V
CAP, 0.022µF, 20%, PP; Capacitance: 22000pF; Suppression Class: X1; Product Range: B32911 Series; Voltage Rating X: 330V; Voltage Rating Y: -; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 20%; dv/dt R
Capacitor Polypropylene Pp Film 0.022Uf 330Vac 20%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.022Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X1; Voltage Rating X:330Vac Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32911B3223M000