EPCOS B32653A7104J000
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-42.30%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR76TR31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76TN31004040J
Yageo GroupR76QN31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HC3B104JA
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
100nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 1250V DC, 11mm(W) x 20.5mm(H) x 26.5mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 500V
Film Capacitor Pp 0.1Uf 1250V 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.1Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):500V; Voltage(Dc):1.25Kv; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |Tdk B32653A7104J000.