EPCOS B32653A0104J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.87%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32653A0104J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECW-HC3B104JA
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
Yageo GroupR75QN31004000J
Yageo GroupR75QI31004000J
描述
100nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Bulk Automotive AEC-Q200
Film Capacitor, B32653 Series, 0.1 F, 5%, Pp (Polypropylene), 1 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32653A0104J000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 250V