EPCOS B32652A2472K000
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.20%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32652A2472K000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73UN1470SE00K
Yageo GroupR413F1470JY00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73QI1470SE30K
描述
Cap Film 0.0047uF 2000V PP 10%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial Wound 15mm 110C Bulk Automotive AEC-Q200
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 2000V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 4.7nF 700V