EPCOS B32652A0223J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.07%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32652A0223J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
90,759
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
Tolerance
5 %
5 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
10.4902 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QI2220AA00J
Yageo GroupR474I222050A1K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7124
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.022uF 1000V PP 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110C Bulk Automotive AEC-Q200
22nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
MKP film capacitor, 22 nF, ±5 %, 1 kV (DC), PP, 15 mm, B32652A0223J000
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, B32652 Series, 0.022 F, 5%, Pp (Polypropylene), 1 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A0223J000
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 22nF 250V