TDK B32652A0223J189
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR75QI2220AA00J
Yageo GroupPHE426KJ5220JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.022uF, 2814
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I22200000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.022uF 1000V PP 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 110C T/R Automotive AEC-Q200
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 1000V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
22nF -55鈩儈+100鈩 卤5% 1kV Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 22nF