EPCOS B32022A3223M000
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet23 页5 年前
TME
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.39%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32022A3223M000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
1.5 kV
1.5 kV
1.5 kV
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Termination
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
11.9888 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 7130
Yageo GroupR413I22200000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
TDK B32022A3223M000 MKP thin film capacitor Film Capacitors
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 22nF 300V
Cap Film Suppression Y2 0.022uF 1500VDC/300VAC PP 20% (18 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Automotive Bulk
Suppression Cap, 22000Pf, Class Y2, 300V; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.022Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:Y2; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32022A3223M000