Diodes Inc. ZXTN19100CGTA
ZXTN19100CG Series NPN 100 V 5.5 A Medium Power Transistor SMT - SOT-223-3
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页10 年前
Datasheet8 页18 年前
Diodes Inc SCT
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.08%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.ZXTN25100DGTA
Bipolar (BJT) Single Transistor, NPN, 100 V, 3 A, 3 W, SOT-223, Surface Mount
Diodes Inc.DZT853-13
DZT853 Series 100 V 6 A 1 W NPN Surface Mount Transistor - SOT-223
Diodes Inc.FZT853TA
Power Bipolar Transistor, 6A I(C), 100V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 4 Pin
onsemiPZTA29
Transistor, bjt, darlington, npn,800Ma I(C),sot-223 Rohs Compliant: Yes |Onsemi PZTA29
onsemiNZT605
NZT Series NPN 1000 mW 110 V 1.5 A Surface Mount Darlington Transistor - SOT-223
onsemiPZTA28
PZTA28 Series 1 W 80 V 0.8 A Surface Mount NPN Darlington Transistor - SOT-223
描述
Trans GP BJT NPN 100V 5.5A 3000mW 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Power Bipolar Transistor, 5.5A I(C), 100V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 4 Pin
Trans, Npn, 100V, 5.5A, 150Deg C, 3W Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. ZXTN19100CGTA
430mV@ 550mA,5.5A NPN 3W 7V 50nA 200V 100V 5.5A SOT-223-3 1.65mm