Diodes Inc. UDZ9V1B-7
Zener Diode, 9.1V V(Z), 2.1%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Mount
Surface Mount
Case/Package
SOD-323-2
SOD-323-2
Zener Voltage
9.1 V
9.1 V
Tolerance
2 %
2 %
Power Dissipation
200 mW
200 mW
Impedance
30 Ω
15 Ω
Max Reverse Leakage Current
500 nA
500 nA
Forward Voltage
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Automotive AEC-Q101 Tape & Reel (TR) ±2% Surface Mount Zener Diode 500nA @ 5V 200mW 8.2V 30Ohm
Diodes Inc.UDZ8V2B-7
Zener Diode, 8.2V V(Z), 2.08%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diodes Inc.UDZ7V5B-7
Zener Diode, 7.5V, 0.2W, Sod-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. UDZ7V5B-7
Diodes Inc.UDZ10B-7
Zener Diode Single 10V 2.2% 30Ohm 200mW 2-Pin SOD-323 T/R / DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
描述
Zener Diode Single 9.1V 2.1% 30Ohm 200mW 2-Pin SOD-323 T/R
SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE SOD323
200mW 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS
2% 500nA 9.1V 30¦¸ 200mW SOD-323 2.5mm*1.3mm*1.05mm