Diodes Inc. SMBJ54A-13-F
Tvs Diode, 600W, 54V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ54A-13-F
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
64.5 V
63.15 V
63.15 V
Clamping Voltage
87.1 V
87.1 V
87.1 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
6.9 A
6.9 A
6.9 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
BournsSMBJ58A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ7.0A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 7.78V 50A 600W -55C~150C TJ
BournsSMBJ64A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ58A-13-F
SMBJ Series 600 W 58 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ7.0A-13-F
Tvs Diode, 600W, 7V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ7.0A-13-F
onsemiP6KE7.5A
600 Watt SUR40 Transient Voltage Suppressor, 7.5 V, Unidirectional
描述
SMBJ Series 54 V 600 W SMT UNI-directional Transient Voltage Suppressor
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 54V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diode TVS Single Uni-Dir 54V 600W 2-Pin SMB T/R
6.9A 600W 87.1V 60V 54V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
DiodesZetex TVS, 87.1V, , DO-214AA (SMB), 60V
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 54V
Diodes Inc SCT
TVS DIODE, 600W, 54V, UNIDIR, SMB;
600W 54V TRANSIENT VOLTAGE SUPPR. SMB