Diodes Inc. BZX84C10TS-7-F
Zener Diode Triple Parallel 10V 6% 20Ohm 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
3 个月趋势:
-80.92%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C10S-7-F
BZX84C10S Series 200 mW 7 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-363
Diodes Inc.MMBZ5240BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 10V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C11S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 11V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
10 V 200 mW ±6% 3 Independent Zener Diode Array - SOT-363
Zener Diode, 10V V(Z), 6%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Tape & Reel (TR) ±6% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode Array 900mV @ 10mA 200nA @ 7V 200mW 900mV