Diodes Inc. AZ23C22-7-F
Diode Zener Dual Common Anode 22.05V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Newark
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.75%
备用零件
Price @ 1000
Stock
98,253
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Zener Voltage
22.05 V
22 V
22 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Dissipation
300 mW
300 mW
300 mW
Impedance
55 Ω
55 Ω
55 Ω