Diodes Inc. AL5809-90P1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
数据表和文档
HQonline
Datasheet16 页9 年前
Newark
3 个月趋势:
-68.44%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2014-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-30S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 30MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 30mA SOD-123
Diodes Inc.AL5809-50P1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
描述
Tape & Reel (TR) PWM Surface Mount EAR99 led driver 94.5mA 60V -40C~125C TA
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin PowerDI 123 T/R
60V PWM 1 90mA 2.5V~60V PowerDI-123 LED Drivers ROHS
DiodesZetex LED, AL5809, PWM, 60 V, 94.5mA, 1.24W
LED Driver, Constant Current, Linear, 90 mA, 60 V
LED DRVR 1-CH PWM 0.0945A 2-Pin PowerDI-123 T/R
Avnet Japan
IC LED DRVR LIN PWM 90MA PDI123
LED LINEAR DRIVER PDI123 T&R 3K
Led Drvr, Constant Current, Powerdi 123; Device Topology:Linear; No. Of Outputs:1Outputs; Output Current:90Ma; Output Voltage:-; Driver Case Style:Powerdi 123; No. Of Pins:2Pins; Input Voltage Min:2.5V; Input Voltage Max:60V; Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-90P1-7