Diodes Inc. AL5809-30S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 30MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 30mA SOD-123
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet16 页9 年前
Diodes Inc SCT
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-67.21%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
下载
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-15S1-7
Tape & Reel (TR) Boost SEATED HEIGHT CALCULATED PWM led driver 2.85mm 15.75mA 60V 360mW
LED Driver; linear; 30mA; PWM dimming; constant-current; 45V; -55+150 deg.C; SMD; SOD123
描述
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-30S1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
Tape & Reel (TR) Boost PWM Surface Mount led driver 2.85mm 30mA 60V 360mW
60V PWM Boost 30mA 1 2.5V 2.5V 60V SOD-123 , 2.85mm*1.7mm*1.35mm
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin SOD-123 T/R
LED DRVR 1-CH PWM 0.03A 2-Pin SOD-123 T/R
60V PWM 1 30mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS