Diodes Inc. AL5809-50P1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页9 年前
3 个月趋势:
+59.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2014-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-60P1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 60mA 2.5V~60V Power-DI-123 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.AL5809-15S1-7
Tape & Reel (TR) Boost SEATED HEIGHT CALCULATED PWM led driver 2.85mm 15.75mA 60V 360mW
Diodes Inc.AL5809-20S1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 20mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS