Diodes Inc. AL5809-30P1-7
IC LED DRVR LIN PWM 30MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 30mA PowerDI™ 123
数据表和文档
HQonline
Datasheet16 页9 年前
3 个月趋势:
-97.85%
Introduction Date2014-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-25P1-7
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-25P1-7
Diodes Inc.AL5809-50P1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Diodes Inc.AL5809-50S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA SOD-123
描述
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-30P1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
Tape & Reel (TR) PWM Surface Mount EAR99 led driver 2.8mm 30mA 60V -40C~125C TA
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin PowerDI 123 T/R
LED DRVR 1-CH PWM 0.03A 2-Pin PowerDI-123 T/R