Diodes Inc. AL5809-25P1-7
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-25P1-7
数据表和文档
HQonline
Datasheet16 页9 年前
3 个月趋势:
+70.03%
Introduction Date2016-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-50P1-7
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Diodes Inc.AL5809-60P1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 60mA 2.5V~60V Power-DI-123 LED Drivers ROHS
IC LED DRVR LIN PWM 30MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 30mA PowerDI™ 123
描述
Tape & Reel (TR) PWM Surface Mount EAR99 led driver 2.8mm 25mA 60V -40C~125C TA
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin PowerDI 123 T/R
60V PWM 25mA 1 2.5V 60V PDI-123 , 2.8mm*1.78mm*980¦Ìm
60V PWM 1 25mA 2.5V~60V PowerDI-123 LED Drivers ROHS
LED Lighting Drivers 60V Two Term LED Driver 20ppm
LED LINEAR DRIVER PDI123 T&R 3K
IC LED DRVR LIN PWM 25MA PDI123