Infineon CY7C1019CV33-12ZXCT
SRAM Chip Async Single 3.3V 1M-Bit 128K x 8 12ns 32-Pin TSOP-II T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页23 年前
Augswan
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Case/Package
SOIC
SOIC
Number of Pins
32
Memory Type
RAM, SRAM - Asynchronous
RAM, SRAM - Asynchronous
Density
1 Mb
1 Mb
Address Bus Width
17 b
17 b
Access Time
12 ns
12 ns
Frequency
12 GHz
12 GHz
12 GHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
2.97 V
2.97 V
2.97 V
Max Supply Voltage
3.63 V
3.63 V
3.63 V
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.b
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2002-04-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-05-04
LTD Date2012-11-05
相关零件
3.3V 128K x 8 Asynchronous Static RAM Center Power & Ground Pinout
71V124SA Series 1 Mb (128 K x 8) 3.6 V SMT CMOS Static RAM - TSOP II-32
SRAM Chip Async Single 2.5V/3.3V 1M-Bit 128K x 8 10ns 32-Pin TSOP-II
CY7C1019DV33 Series 1 Mb (128 K x 8) 3.3 V 10 ns Static RAM - SOIC-32
CY7C1019DV33 Series 1 Mb (128 K x 8) 3.3 V 10 ns Static RAM - TSOP II-32
描述
Asynchronous Obsolete 2002 DUAL SRAM Memory 0C~70C TA 2.97V 1Mb 75mA