Infineon CY7C1019CV33-12ZXC
SRAM Chip Async Single 3.3V 1M-Bit 128K x 8 12ns 32-Pin TSOP-II
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页23 年前
Augswan
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Case/Package
SOIC
SOIC
Number of Pins
32
Memory Type
RAM, SRAM - Asynchronous
RAM, SRAM - Asynchronous
Density
1 Mb
1 Mb
Address Bus Width
17 b
17 b
Access Time
12 ns
12 ns
Frequency
12 GHz
12 GHz
12 GHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
2.97 V
2.97 V
2.97 V
Max Supply Voltage
3.63 V
3.63 V
3.63 V
相关零件
3.3V 128K x 8 Asynchronous Static RAM Center Power & Ground Pinout