CTS Components CB3LV-3I-32M7680
CB3LV Series 32.768 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Production
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页17 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
+13.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
21,879
Authorized Distributors
5
Frequency
32.768 MHz
32.768 MHz
Frequency Tolerance
0.005 %
0.005 %
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2006-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-32M7680
CB3LV Series 32.7680Mhz 3.3V 50ppm -20°C ~ 70°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-30M0000
CB3LV Series 30 MHz 3.3 V -20 to +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3C-32M0000
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
描述
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Compliant 5 mm Surface Mount 5.0038 mm 1.7018 mm 7 mm 32.768 MHz Lead Free
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 32.768MHz Nom
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS TTL