Abracon ASFL1-33.333MHZ-EC-T
Oscillator Xo 33.333MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 60% 3.3V 4-PIN SMD T/r
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页18 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.81%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-33M3330
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 33.333MHz Nom, GREEN PACKAGE-4
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 30MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS ComponentsCB3LV-3C-30M0000
CB3LV Series 30 MHz 3.3 V -20 to +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
描述
Oscillator, 33.333 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, HCMOS / TTL, ASFL1
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 33.333MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS TTL
3.3V ¡À50ppm 33.333MHz 5mm*3.2mm*1.3mm
Crystal Oscillator, 33.333Mhz, Smd; Frequency:33.333Mhz; Supply Voltage:2.97V To 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C To +70°C; Load Capacitance:15Pf; Oscillator Mounting:Smd; No. Of Pins:4; Leaded Process Compatible:Yes Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFL1-33.333MHZ-EC-T