CTS Components CB3LV-3I-133M3300
Oscillator Xo 133.33MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页17 年前
Electro Sonic
Future Electronics
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-133M0000
SMD Crystal Oscillator 133MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 133.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 125 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Silicon Lab511ABA125M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
SAW Oscillator, 106.25MHz Min, 170MHz Max, 125MHz Nom
Oscillator MEMS 133.33MHz ±50ppm (Stability) LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
描述
CB3LV Series 133.33 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Lead Free Gold 2008 RoHS Compliant Oscillator 15pF 85C 3ns 60mA