Abracon ASV-125.000MHZ-EC-T
ASV Series 125 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet5 页18 年前
Datasheet4 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
Datasheet2 页18 年前
JRH Electronics
element14 APAC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.29%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3I-125M0000
CB3LV Series 125 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Silicon Lab511ABA125M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
ECS InternationalECS-3953M-1250-BN-TR
125MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CTS ComponentsCB3LV-3C-125M0000
SMD Crystal Oscillator 672.25MHz 3.3V 6-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-133M3300
Oscillator XO 133.33MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 133.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-133M0000
SMD Crystal Oscillator 133MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 125MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD T/R
描述
Oscillator XO 125MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
3.3V 50mA HCMOS 125MHz SMD7050-4P Crystal Oscillators ROHS
Standard Clock Oscillators Oscillator, Ceramic, HCMOS/TTL, 125.000M
Full Size TTL/HCMOS Clock Oscillators 125.000MHZ, 30ppm 3V
Oscillator, 125 MHz, 50 ppm, SMD, 7mm x 5.08mm, 3.3 V, HCMOS, ASV
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 125MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 125MHz SMD 7mm*5.08mm*1.8mm
OSC, 125MHZ, HCMOS, SMD, 7MM X 5MM;
OSCILLATOR, 125MHz,SMD; Frequency:125MHz; Supply Voltage:2.97V to 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Series:ASV; No. of Pins:4; Type:Standard; Resonator Case:SMD ;RoHS Compliant: Yes