Abracon ASV-133.333MHZ-EC-T
Oscillator XO 133.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页18 年前
Newark
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
ASV Series 125 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-125M0000
CB3LV Series 125 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-133M3300
Oscillator XO 133.33MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-125M0000
SMD Crystal Oscillator 672.25MHz 3.3V 6-Pin CSMD T/R
LVPECL Output Clock Oscillator, 125MHz Nom
Mems Oscillator, High Perf, Single Lvpecl Output, -40C-85C, 50Ppm 6 Vdfn 3.2X2.5X0.9Mm Tube
Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-133M0000
SMD Crystal Oscillator 133MHz 3.3V 15pF 4-Pin CSMD T/R
描述
HCMOS Output Clock Oscillator, 0.312MHz Min, 200MHz Max, 133.333MHz Nom
Oscillator, 133.333 MHz, 50 ppm, SMD, 7mm x 5.08mm, 3.3 V, HCMOS, ASV
Standard Clock Oscillators Oscillator, Ceramic, HCMOS/TTL, 133.333M
SMD Crystals 133.333MHZ, 30ppm 3V
Oscillator, 133.333Mhz, smd; Product Range:Asv Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:133.333Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Supply Voltage:3.63V Rohs Compliant: Yes |Abracon ASV-133.333MHZ-E-C-T