CTS Components CB3LV-3I-100M0000
Oscillator Xo 100MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN Csmd T/r
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页6 年前
Factory Futures
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+250%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
25,071
Authorized Distributors
5
Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
60 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
相关零件
Clock Generator, 2.3 MHz to 460 MHz, 2 Outputs, 2.25 V to 3.6 V, 14 Pins, VQFN-EP
TSSOP-16 Clock Generators / Frequency Synthesizers / PLL ROHS
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3I100M00000
636 Series 100 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Mems Pcie Clock Generator, -40C-105C, 50PPM 14 VQFN 2.5X3.2X0.9MM T/r Rohs Compliant: Yes
SMD Crystal Oscillator 106.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
描述
CB3LV Series 100 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
3.3V ¡À50ppm 100MHz ¡À0.005% 7mm*5mm*1.8mm
0100.000000 MHZ Hybrid Circuit
OSC XO 100.000MHZ HCMOS TTL SMD