Abracon ASV-100.000MHZ-EC-T
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 100MHz Nom, ROHS COMPLIANT, SMD, 4 PIN
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.13%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3I-100M0000
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Silicon Lab510ABA100M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
CTS ComponentsCB3LV-3C-100M0000
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
XG-1000CB Series 100 MHz 3.3 V ±50 ppm -10 to +70°C SPSO SAW Oscillator
SMD Crystal Oscillator 106.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Clock Generator, 2.3 MHz to 460 MHz, 2 Outputs, 2.25 V to 3.6 V, 14 Pins, VQFN-EP
CTS Components636L3I100M00000
636 Series 100 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
描述
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 100 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±20 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
OSCILLATOR, 100MHz,SMD; Frequency:100MHz; Supply Voltage:2.97V to 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Series:ASV; No. of Pins:4; Type:Standard; Resonator Case:SMD ;RoHS Compliant: Yes
OSCILLATOR, 100MHZ, 7 X 5MM, HCMOS; Freq; OSCILLATOR, 100MHZ, 7 X 5MM, HCMOS; Frequency Nom:100MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Oscillator Case:SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:ASV Series; Operating Temperature Min:-20°C; Frequency:100MHz