CTS Components CB3LV-3C-33M3333
SMD Crystal Oscillator 33.3333MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页6 年前
_legacy Avnet
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
4
Frequency
33.3333 MHz
33.3333 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3I-33M3333
CB3LV Series 33.3333Mhz 3.3V 50ppm -40°C ~ 85°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 30MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS ComponentsCB3LV-3I-33M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 33MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
Oscillator XO 33.3333MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
XTAL OSC XO 33.3333MHZ HCMOS TTL