Cornell Dubilier 160104J250D-F
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页4 年前
Datasheet6 页6 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Farnell
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+521%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupR60IF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2104JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104JB
Yageo GroupR82IC3100DQ60J
Cap Film 0.1uF 250VDC/140VAC PET 5% 7.2 X 4.5 X 9.5mm RDL 5mm Ammo Pack
Yageo GroupR60IF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
描述
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125C
Capacitor;Film;Radial;.10uF;5% Tolerance;250V | Cornell-Dubilier 160104J250D-F
160 Series 250 V 0.1 uF ±5 % Radial Metallized Polyester Film Capacitor
CAPACITOR POLY FILM 0.1UF, 250V, 10%, RADIAL
Capacitor Polyester Film 0.1Uf, 250V, 10%, Radial; Rango De Producto:Serie 160; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:250V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 160104J250D-F