Coilcraft XFL5015-681MEC
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
-40.00%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Powdered Iron 8.5A 0.012Ohm DCR 2020 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3030
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 7A 0.019Ohm DCR 1616 Automotive T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Powdered Iron 16.5A 0.005Ohm DCR T/R
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 XFL5015 Series, 680 nH, 20%, Shielded, 9400 ohm, 11.3 A RoHS Compliant: Yes
INDUCTOR, 0.68UH, 11.3A, 20%, 70MHZ,REEL; Inductance: 680nH; RMS Current (Irms): 11.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 4.6A; Product Range: XFL5015 Series; Power Inductor Case: 5.48mm x 5.28mm x 1.