Coilcraft XAL7020-681MEC
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3030
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+276%
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Powdered Iron 8.5A 0.012Ohm DCR 2020 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
Wurth Elektronik744383560068
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Metal 13.15A 0.009Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Wurth Elektronik744373360068
Surface Mount Power Inductor, WE-LHMI Series, 680 nH, 20%, Shielded, 0.012 ohm, 8 A
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
描述
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead 8504.50.80.00 fixed air core inductor 125C 54MHz 9.5mOhm 680nH
Power Inductors - SMD 680nH Shld 20% 13A 9.5mOhms AECQ2
SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS