Coilcraft XAL1580-452MED
General Purpose Inductor, 4.5uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页13 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
-98.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
TAIYO YUDENNRS6045T4R5MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A 0.039Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T4R5MMGKV
Ind Power Shielded Wirewound 4.5uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A Embossed T/R
General Purpose Inductor, 4.5uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5452
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 25A 5.5mOhm DCR Automotive T/R
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 4.7 µH Shielded Inductor 24 A 5.7mOhm Max Nonstandard
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
Surface Mount Power Inductor, XAL1580 Series, 4.5 H, 20%, Shielded, 4580 ohm, 27 A RoHS Compliant: Yes
FIXED IND 4.5UH 20.4A 4.58 MOHM
1MHz 12.5MHz 34.2A 27A 4.5¦ÌH 4.58m¦¸ ¡À20% , 16.4mm*15.4mm*8mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO