Coilcraft XAL1010-472MED
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 4.7 µH Shielded Inductor 24 A 5.7mOhm Max Nonstandard
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页13 年前
3 个月趋势:
+161%
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 25A 5.5mOhm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 5552
Wurth Elektronik7443551470
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 4.7UH 13A 7 MOHM SMD
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.1A 5040 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 5.5A T/R
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 4439
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f