Coilcraft 0805AF-111XJRC
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.32%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK2125R10J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 100nH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
描述
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen free
Surface Mount High Frequency Inductor, 0805AF Series, 110 nH, 5%, 0805 [2012 Metric], 1.26 GHz RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 1.26GHz 50mOhm 110nH
INDUCTOR, 110NH, 5%, 1.26GHZ, RF, SMD; Inductance: 110nH; Product Range: 0805AF Series; DC Current Rating: 940mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.05ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 1.26GHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 0805 [2012 Metric]