Coilcraft 0603AF-111XJRU
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Newark
Coilcraft Direct
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-03-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-01
LTD Date2021-03-01
相关零件
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
描述
0603AF Chip Inductors, 14 values, 10 of each
INDUCTOR, 110NH, 5%, 1.23GHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 110NH, 5%,1.23GHZ, SMD; Product Range:0603AF Series; Inductance:110nH; Inductance Tolerance: 5%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:1.23GHz; DC Resistance Max:0.06ohm; DC ;RoHS Compliant: Yes