Murata LQW15CAR11J00D
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.53%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CAR11J00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-06-11
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.12uH 5% 10MHz Ferrite 1.1A 0.085Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
RF Inductors - SMD FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Ind Chip Wirewound 120nH 5% 7.9MHz Ferrite 670mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-FactorCeramic 0.8A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
10MHz 1.6GHz 900mA 110nH 130m¦¸ ¡À5% 0402 1.02mm*550¦Ìm*660¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.040Lx0.022W 1.02mmx0.55mm 110nH
FIXED IND 110NH 900MA 0.13OHM SM
INDUCTOR, 110NH, 1.6GHZ, 0.9A, 0402;
FIXED IND 110NH 900MA 130 MOHM