Coilcraft 0603LS-51NXGLC
General Purpose Inductor, 0.051uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Obsolete
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
数据表和文档
Coilcraft Direct
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 2% 100MHz 38Q-Factor 370mA 330mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 2% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.051uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.051uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS