Coilcraft 0603CT-20NXGLU
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
数据表和文档
Coilcraft Direct
Newark
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.018uH 2% 250MHz 37Q-FactorCeramic 0.55A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 18nH 2% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 600mA 0805 T/R
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 20NH, 2%, 2.9GHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 20NH, 2%, 2.9GHZ, SMD; Product Range:0603CT Series; Inductance:20nH; Inductance Tolerance: 2%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:2.9GHz; DC Resistance Max:0.175ohm; DC Current;RoHS Compliant: Yes