Murata LQW15AN20NG80D
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.14%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN20NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Inductance
20 nH
20 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
800 mA
800 mA
DC Resistance (DCR)
186 mΩ
186 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.202 ohm, 4.5 GHz, 780 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 21nH 2% 100MHz 30Q-Factor Ferrite 780mA 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
Ind RF Chip Wirewound 20nH 2% 100MHz 30Q-Factor Air 800mA 0402 Paper T/R
FIXED IND 20NH 800MA 186MOHM SMD / 20 nH Unshielded Wirewound Inductor 800 mA 186mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.02uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.8A 0.186Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 20nH ±2% 800mA 186mΩ 4.5GHz 30@250MHz
LQW15AN_80 Series 0402 20 nH ±2 % 0.8 A 186 mOhm SMT Wirewound Inductor