Coilcraft 0402HP-8N2XGLW
Ind Chip Wirewound 8.2nH 2% 250MHz 68Q-Factor Ceramic 1.5A 0402 Punched Paper T/R
数据表和文档
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 8.2nH 2% 250MHz 46Q-Factor Ceramic 1.4A 54mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0081uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.009uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0082uH 2% 250MHz 68Q-Factor Ceramic 1.5A 0.065Ohm DCR 0402 T/R / Chip Inductors - 0402HP Series (1005)