Bourns SRU5018-6R8Y
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 7.5Q-Factor Ferrite 1.45A 50mOhm DCR
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.17%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU5018-6R8Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2121
Ind Power Chip Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.65A 2020 Embossed T/R