Bourns RLB0712-221KL
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.24A 0.9Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RLB0712-221KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
相关零件
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 220mA T/R
Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 170mA T/R
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 0.35A 1.57Ohm DCR T/R