Bourns PTD901-2015K-B104
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 100000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页11 年前
Farnell
Master Electronics
3 个月趋势:
-5.80%