Bourns CM322522-220JL
General Purpose Inductor, 22uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
数据表和文档
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.32%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CM322522-220JL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
95,685
Authorized Distributors
6
Inductance
22 µH
22 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
105 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
3.7 Ω
3.7 Ω
Q Factor
30
Test Frequency
2.52 MHz
2.52 MHz
相关零件
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor 110mA 1210 T/R
NLV Series 1210 22 uH ±5% 110 mA 3.7 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.11A 3.7Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Ind Chip Molded 22uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 105mA 1210 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T220J
Inductor RF Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.14A 3.64Ohm DCR 0806 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 180mA 3.2Ohm DCR 1812 T/R
描述
FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD / 22 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 105 mA 3.7Ohm Max Nonstandard
2.52MHz 25MHz 105mA 30@2.52MHz 22¦ÌH 3.7¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 22UH 105MA 3.7 OHM SMD
Magnetics - Chip Inductor /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-220JL
Inductor, SMD, 22uH, 110mA, 20MHz, 3.7Ohm
105mA 22uH ±5% 1210 Power Inductors ROHS
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 22muH