Bourns 4605X-AP1-222LF
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605X-AP1-222LF
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.74%
备用零件
Price @ 1000
Stock
27,387
Authorized Distributors
6
Resistance
2.2 kΩ
2.2 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
SIP
SIP
Number of Resistors
4
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 63/100W ±100ppm/°C BUS Conformal 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 2.2kOhm ±100ppm/C ±2%
CTS Components77061222P
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063222P
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 0.8W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述
4 ±2% 2.2kΩ 200mW ±100ppm/℃ SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 2200ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
5-SIP 5-SIP 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 630mW 2.2kOhm ±100ppm/C
RESISTOR, 2.2K OHMS, 0.63 W, 2 %, 100 V (MAX.)
2.2K¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 200mW SIP-5 12.65mm*2.49mm*5.08mm