Bourns 3314S-3-203E
Trimmer - Smd 4Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3314S-3-203E
数据表和文档
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Stock
14,125
Authorized Distributors
5
Resistance
20 kΩ
20 kΩ
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Tolerance
20 %
20 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2010-08-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
TT Electronics22AR20KLFTR
Cermet trimmer potentiometer, 20 kΩ, 0.125 W, SMD, on top, 22AR20KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Resistor Trimmer 20k Ohm 25% 1/5 Watt 1 Turn 3.8mm Surface Mount Embossed Tape and Reel
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.8mm (3.8 X 4.5 X 1.5mm) SMD Embossed T/R
TT Electronics84WR20KLF
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517
描述
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
4MM SQ, SMD, TRIMMER, CERMET, SINGLE TURN, 20 KILOHMS
TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE