Bourns 3313S-1-503E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.32%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Cermet Not Linear VERTICAL Trimmer Potentiometer ±20% 250deg 125mW 70C
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer ±20% 255deg 100mW 70C
Trimmer, Cermet, 0.25W, 50000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.25W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
TE Connectivity3204X503P
Trimmer, Cermet, 0.1W, 50000ohm, 25% +/-Tol, 250ppm/Cel, 25 Turn(s)
描述
Res, cermet,50Kohms,20+/-% Tol,-100,100Ppm-Tc,1414-Case |Bourns, Inc. 3313S-1-503E
3MM SQ, SMD, TRIMMER, CERMET, SINGLE TURN, 50 KILOHMS
SMD Single-Turn Trimmer Potentiometers 3mm HOR ADJ 50K OHM
±20% ±100ppm/℃ 125mW 50kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.61 X 3.71 X 5.35mm) J-Hook SMD Automotive T/R
TRIMMER - SMD 3MM SQ ST CERMET
3mm SMD Trimming Pot,1Turn,Cermet,50K
50K¦¸ ¡À20% 125mW ¡À100ppm/¡æ 5.35mm