APEM Q22P1CXXG12E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Prominent Bright Chrome Fixed Green 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.82%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd Automotive 2-Pin
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
Altech2AF3
Push Button Switch Operator 22mm Green Flush Non-Illuminated
Switch Push Button OFF ON DPST Rectangular Button 15A 250VAC Panel Mount Quick Connect
描述
LED Indicator, Green, 22mm, 12V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 22mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND GRN DIFF 18MM QUICK
INDICATOR 12V 22MM PROMINENT GRN
APEM 22 mm Fixed Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Green, 5.9V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:95Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:5.9V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22P1CXXG12E